Fototapety wracają do łask? | remont | e-blogi.pl
Fototapety wracają do łask? 2015-05-07


Byłam ostatnio u znajomego, który kupił nowe mieszkanie i od postaw, po swojemu je urządzał. Muszę wam powiedzieć, że znajomy ma wyrafinowany gust i smak. Ale najbardziej zaskoczyło mnie (wtedy myślałam, że jest to) malowidło, które zostało umieszczone nad kanapą w salonie. Przedstawiało ono twarz kobiety. Później okazało się, że jest to fototapeta!

Całkowita zmiana wystroju


Postanowiłam także w swoim mieszkaniu w jednym miejscu wypróbować fototapetę. Wybrałam taką, która przedstawiała kwitnące róże. Bardzo mi się spodobała. Nie umieściłam jednak tapety na całą ścianę, lecz tylko na jej fragment. Do tego powiesiłam ramę. Teraz róże wyglądają, jakby były obrazem.

Gdzie kupiłam fototapetę?

Skorzystałam z oferty dostępnej na stronie internetowej http://www.fotodecorus.pl . Wejdźcie na tą stronkę i przekonajcie się sami, jakie mają tam różne wzory tapet. Oczywiście realizują także całkowicie zindywidualizowane zamówienia, dzięki czemu na ścianie możecie powiesić fototapetę swojego autorstwa. Rozważcie powieszenie tapety w swoim domu! Całkowicie zmieni wasze nastawienie!Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]