remont | e-blogi.pl
Pomysły na ciekawy gabinet 2015-02-26

Kiedyś gabinet kojarzył mi się z pokojem, w którym znajduje się multum książek, papierów i segregatorów. Ten obraz jednak powoli zaczyna odchodzić w niepamięć. Jak więc dzisiaj urządza się gabinet?


MinimalizmCiekawy gabinet ma w swoim mieszkaniu moja siostra. Pracuje w domu przed laptopem, więc musiała stworzyć sobie miejsce do pracy. Kupiła więc biurko, które musiało mieć specjalną rynienkę na kable. Na biurku trzyma laptopa. I nic więcej. Biurko nie ma półek, nie ma szafek.

Przed biurkiem postawiła sobie bardzo wygodne, obrotowe krzesło. Po drugiej stronie stoi mały fotel dla ewentualnego gościa. Brak kwiatków. Brak jakichkolwiek półek na książki i segregatory. Ale za to wielki obraz abstrakcjonisty, który pomaga jej się skupić i zebrać myśli.

A jaki jest wasz kąt do pracy?


 


 Post powitalny! 2015-02-19


Witam was serdecznie. Mój blog będzie o remoncie oraz aranżacji wnętrz. Jest to dość modny temat, dlatego myślę, że wam się spodoba mój blog i będziecie chętnie na niego zaglądać.


Co tu się pojawi?Na pewno będę zamieszczała aranżacje pokoi oraz subtelne dodatki, które potrafią odmienić wasz pokój czy waszą łazienkę. Czasami nie jest konieczne przeprowadzanie remontu, aby odświeżyć wnętrze. Czasami wystarczy po prostu wprowadzić kilka nowych elementów, aby poczuć jakąś zmianę.

Zapraszam was do komentowania, wchodzenia w interakcje, zaglądania na bloga regularnie. Postaram się wciąż coś zamieszczać.e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]