remont | e-blogi.pl
Półki w domu 2015-05-12


Dzisiaj zajmiemy się zastosowaniem półek w domu. Powiem wam, że jest to bardzo wdzięczny mebel czy akcesorium do dekoracji wnętrz.

Półki na dekoracje

Półki możecie po prostu wykorzystać jako element dekoracyjny. Możecie na nich poustawiać wasze zdjęcia, świecie, nagrody, puchary, statuetki, figurki z kotkami czy pluszaki. Pamiętajcie jednak, aby nie przesadzać z tymi dodatkami.

Półki na książki

Bardzo powszechnie wykorzystuje się także półki do gabinetów i pokojów dziennych. Do jakiej roli? Do trzymania porządku i organizacji w twoich książkach. Widziałam, że niektórzy mocują takie półki wysoko pod sufitem i tam stawiają książki. Dzięki temu oszczędzają przestrzeń na inne elementy wyposażenia wnętrz.

Półka na przyprawy


Półeczki sprawdzają się także w kuchni czy w łazience. W kuchni możesz postawić na nich przyprawy, ręcznik papierowy czy książkę kucharką. A w łazience posłużą do trzymania kosmetyków.Fototapety wracają do łask? 2015-05-07


Byłam ostatnio u znajomego, który kupił nowe mieszkanie i od postaw, po swojemu je urządzał. Muszę wam powiedzieć, że znajomy ma wyrafinowany gust i smak. Ale najbardziej zaskoczyło mnie (wtedy myślałam, że jest to) malowidło, które zostało umieszczone nad kanapą w salonie. Przedstawiało ono twarz kobiety. Później okazało się, że jest to fototapeta!

Całkowita zmiana wystroju


Postanowiłam także w swoim mieszkaniu w jednym miejscu wypróbować fototapetę. Wybrałam taką, która przedstawiała kwitnące róże. Bardzo mi się spodobała. Nie umieściłam jednak tapety na całą ścianę, lecz tylko na jej fragment. Do tego powiesiłam ramę. Teraz róże wyglądają, jakby były obrazem.

Gdzie kupiłam fototapetę?

Skorzystałam z oferty dostępnej na stronie internetowej http://www.fotodecorus.pl . Wejdźcie na tą stronkę i przekonajcie się sami, jakie mają tam różne wzory tapet. Oczywiście realizują także całkowicie zindywidualizowane zamówienia, dzięki czemu na ścianie możecie powiesić fototapetę swojego autorstwa. Rozważcie powieszenie tapety w swoim domu! Całkowicie zmieni wasze nastawienie!e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]